Puzzle Zemin

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

MODEL:

S1002

ADI:

PUZZLE ZEMİN 40x46 CM

KALINLIK:

20 MM - 25 MM 

RENK:

SİYAH/ KIRMIZI/YEŞİL

AMBALAJ 

PALET 20 MM/ 42 M2, 25 MM 40 M2, 

 

Estetik, yumuşaklık, yalıtım için istenen tüm dış mekanlara uygulanan granül ve polimer malzemelerden yapılan kauçuk esaslı kaplama türü kauçuk zemin kaplamadır. Koşu yolları, parklar, kreş bahçeleri, garaj, çocuk oyun alanları, havuz kenarları ve spor alanları(Basketbol, voleybol, futbol ve tenis sahaları ) açık alanlar, atış poligonları, hayvan altlıkları, at haralarının içine ve altlarına kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin kaplamalar şok emici özellikte esneklik sağlaması özelliğine sahip, istenilen renk ve desende, aşınma direnci yüksek renk atmaya karşı desteklenmiş, açık hava şartlarına uygun esnekliktedir.

Karo (Kare) plaka, EPDM / SBR rulo halı, blok ve tekli kauçuk kilit taşı şeklinde 20 mm ile 50 mm arasında değişik kalınlıklarda ve renklerde pres baskı yöntemi ile ürettiğimiz zemin kaplamalarıdır. 

Bu malzemeler granül kauçukların poliüretan esaslı bağlayıcı karıştırılarak mamul malzeme haline getirmek sureti ile üretilmektedir. Uygulaması beton zemin üzerine çift kompenantlı yapıştırıcılarla yapıştırılarak yapılmaktadır.

Firmamızın kullandığı hammadde kalitesinin yüksek olması sayesinde düşmelere karşı maksimum koruma sağlar. Darbe emici özellik ve esnekliği sayesinde düşme ve darbe sonucu olabilecek yaralanmaları önler. Uzun ömürlü olması, kolay temizlenmesi. Hava koşullarına dayanıklı olması. Esnekliği sayesinde insanı yormayan ve yürüyüş konforunun son derece yüksek olması. Geri dönüşümlü malzeme olması. Üstün drenaj sayesinde şiddetli yağmur sonrası bile su birikintisi olmayan kuru, temiz ve kaymayan zemin özelliği


KULLANIM ALANLARI

Çocuk oyun alanları
Yürüyüş yolları
Ahırlar
Besi Çiftlikleri
Garajlar
Balkonlar
Okul bahçeleri
Kreşler
Anaokulları
Havuz kenarları
Dış mekan tenis alanları
Bisiklet yolları
Huzurevleri
Teraslar
Çok amaçlı spor alanları
Rehabilitasyon merkezleri
Rekreasyon alanları
Paten kayma alanları ve golf saha
larında yürüme alanları

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı İndir
Şartname pdf
Uygulama Önerileri pdf

Bizden Haberler

2017-11-25

Web Sitemiz Yenilendi

Yeni sitemiz yanında. Sitemizde her türlü teknik bilgi dökümanları bulabilirsiniz.

Habere Git